Valitse ao-oppilaitos

Oppisopimuskoulutuksessa tutkinnon suorittaneet

roses-pikkukuva.jpg 

Tällä sivulla ovat nähtävissä oppisopimuskoulutuksensa 1.4.2016–31.3.2017 päättäneiden opiskelijoiden nimet. Onnittelut kaikille valmistuneille!

Kaija Haapasaari, oppisopimusjohtaja

Ajoneuvoasentaja

Heinström Roni, Toivakka
Ilvo Eetu, Vantaa
Kaukonen Tomi, Jyväskylä
Mäkinen Tuure, Muurame
Rinteelä Pasi, Muurame
Ristiharju Toni, Jyväskylä
Salonen Sampsa, Keuruu
Shilko Vadim, Jyväskylä
Torikka Janne, Toivakka

Autonkuljettaja

Porter Kevin, Laukaa
Salonen Mikko, Petäjävesi

Elintarvikkeiden valmistaja

Heinämäki Tero, Jyväskylä

Hammaslaborantti

Pekkala Anniina, Jämsä

Hevostenhoitaja

Hakanen Sanna, Muurame
Luukkonen Iida, Kangasala

ICT-asentaja

Neste Tomi, Jyväskylä
Tarvainen Arttu, Laukaa

Ilmanvaihtoasentaja

Jokinen Mika, Muurame
Korhonen Juha-Pekka, Jyväskylä
Salminen Joona, Jyväskylä

Kartoittaja

Halme Teemu, Joensuu

Kiinteistönhoitaja

Huutonen Juuso, Petäjävesi
Mononen Kaisu, Petäjävesi
Patinen Vesa, Muurame
Ravantti Kristian, Mänttä-Vilppula

Kodinhuoltaja

Sesay Haja, Jyväskylä

Kokki

Myint Masan, Jyväskylä
Suu Khaing Thant, Jyväskylä
Vilppunen Prayat, Jyväskylä

Koneistaja

Nikula Mikko, Jyväskylä

Kunnossapitoasentaja

Ahola Saku, Jyväskylä

Kuva-artesaani

Räisänen Jani, Jyväskylä
Tuohimaa Saara-Maria, Jyväskylä

Leipuri-kondiittori

Pääkkölä Inka, Jyväskylä

Levyseppähitsaaja

Puura Markku, Jyväskylä

Liikuntaneuvoja

Färm Patrik, Jyväskylä
Hirvonen Joni, Jyväskylä
Janhunen Anna-Liina, Jyväskylä
Karvonen Noora, Jyväskylä
Kemppainen Veera, Sotkamo
Keränen Sini-Maarit, Jyväskylä
Lindblad Toni, Jyväskylä
Neste Satu, Jyväskylä
Saastamoinen Tanja, Jyväskylä
Vanhala Anna, Jyväskylä
Yari Jahad, Jyväskylä

Lähihoitaja

Arnberg Pasi, Pihtipudas
Hård Janne, Jyväskylä
Hölttä Sari, Joutsa
Jokikallas Juuli, Jyväskylä
Kallio Sonja, Jyväskylä
Kankkunen Kati, Jyväskylä
Kaski Jonna, Jyväskylä
Kayander Natalia, Jämsä
Kortesmaa Katja, Jämsä
Kruus Roosa, Jyväskylä
Lahtinen Kristian, Jyväskylä
Lahtinen Pasi, Jämsä
Lampinen Hanna-Mari, Jyväskylä
Lohjala Petri, Jyväskylä
Loukoila Marko, Laukaa
Martinoff Jukka, Jyväskylä
Miettinen Heli, Jyväskylä
Myllylä Milla, Jyväskylä
Myllynen Arto, Pihtipudas
Myrskykari Miia, Toivakka
Nieminen Riitta, Joutsa
Niiranen Elmeri, Jämsä
Nyman Jaana, Jyväskylä
Ojala Jenni-Maria, Jämsä
Oksman Henna, Jyväskylä
Ollikainen Jouni, Jyväskylä
Penttinen Aki, Jyväskylä
Pynnönen Nina, Jyväskylä
Rajahalme Krista, Muurame
Rantanen Marja-Liisa, Joutsa
Ritvaniemi Jari, Jyväskylä
Sahlman Hanni, Toivakka
Saleh Faizulla Dler, Jyväskylä
Siren Toivo, Leppävirta
Tikkanen Olli, Jyväskylä
Tynkkynen Mari, Keuruu
Van Albada Katja, Jyväskylä
Vastamäki Pasi, Jyväskylä

Maalari

Tolamo Toby, Jyväskylä

Media-assistentti

Raitanen Eetu, Karstula

Merkonomi

Abahassine Jasin, Jyväskylä
Airaksinen Aleksi, Jyväskylä
Akselin Samuel, Jyväskylä
Ekholm Noora, Jyväskylä
Enroth Suvi, Jämsä
Hietikko Jenna, Uurainen
Junttila Ilari, Jyväskylä
Kohvakka Nina, Keuruu
Markkula Niko, Jyväskylä
Martikainen Mirva, Jyväskylä
Nikoletopoulou Olga, Jyväskylä
Nurmi Veli, Jyväskylä
Närhi Sini, Jyväskylä
Piirainen Eve-Maria, Jyväskylä
Pohjonen Juuso, Jyväskylä
Puuronen Milla, Petäjävesi
Pynnönen Katri, Jyväskylä
Räsänen Tiina, Jyväskylä
Sjöstedt Peppina, Jyväskylä
Surakka Hanna, Jyväskylä
Tiihonen Marjo, Hankasalmi
Vesterinen Vuokko, Laukaa
Vihilä Janette, Jyväskylä
Vilhuniemi Tarja, Jyväskylä
Voudinmäki Janita, Jyväskylä

Nuoriso- ja vapaa-ajan ohjaaja

Huikko Joni, Jyväskylä
Rissanen Arto, Jyväskylä
Strömberg Jaana, Petäjävesi
Valtonen Ida, Jyväskylä

Painotuotantoassistentti

Hautamäki Jari, Keuruu
Inkiläinen Susanne, Keuruu
Pohjola Tiia, Keuruu

Parturi-kampaaja

Chatvorased Chatchitanan, Jyväskylä
Hakala Heidi, Jyväskylä
Halttunen Satu, Jyväskylä
Halttunen Mirka, Jyväskylä
Kangasaho Mira, Muurame
Keituri Katariina, Jyväskylä
Kinos Aino, Laukaa
Koivu Linda, Jyväskylä
Kähkönen Rosina, Jyväskylä
Laurinen Helena, Multia
Manninen Mira, Jyväskylä
Parviainen Maiju, Laukaa
Pelkonen Miia, Jyväskylä
Ruokonen Janette, Toivakka
Räty Nitta, Petäjävesi
Sarja Essi, Jyväskylä
Turpeinen Rosa, Jyväskylä
Virtanen Emma, Jyväskylä

Pienkonekorjaaja

Jääskeläinen Pekka, Laukaa

Prosessinhoitaja

Laksela Julia, Jyväskylä

Putkiasentaja

Arvonen Markus, Jyväskylä

Puuseppä

Henttinen Jonne, Jyväskylä
Hirvonen Harri, Jyväskylä
Rautio Jari, Jyväskylä
Romo Jarkko, Jyväskylä
Tihilä Ville, Jämsä

Puutarhuri

Mäkinen Tiina, Jyväskylä

Rakennuspeltiseppä

Lohi Jaakko, Laukaa

Ratsastuksenohjaaja

Glumerus Jenna, Laukaa

Talonrakentaja

Tyni Lasse, Jyväskylä
Valkonen Niko, Jyväskylä

Tarjoilija

Niemelä Annika, Keuruu

Toimitilahuoltaja

Haapala Marianne, Keuruu
Halme Kirsi, Jämsä
Heinonen Anne, Jyväskylä
Kalliokunnas Heidi, Petäjävesi
Kankaanpää Maarit, Jyväskylä
Kokkonen Komonwan, Jyväskylä
Kyllästinen Sanna, Jämsä
Matilainen Marjo, Keuruu
Navarrete-Roa Marcela, Jämsä
Routio Kaija, Jämsä
Salin Outi, Jämsä
Viitanen-Lahti Sari, Keuruu

Varastonhoitaja

Jyrkkä Ville, Jyväskylä
Kaistinen Severi, Joutsa
Kotilainen Matias, Jyväskylä
Saarelainen Eija, Hankasalmi

Yhdistelmäajoneuvonkuljettaja

Haapala Henri, Jyväskylä

Automyyjän ammattitutkinto

Vuojoki Eerik, Jyväskylä

Digitaalipainajan ammattitutkinto

Hynynen Veli-Matti, Jyväskylä
Tillikainen Mika, Jyväskylä

Finanssialan ammattitutkinto

Rautasalo Minna, Jyväskylä

Henkilöautomekaanikon ammattitutkinto

Korhonen Henri, Jämsä
Niinijärvi Roni, Uurainen

Hissiasentajan ammattitutkinto

Rytkönen Mikko, Laukaa

Hiusalan ammattitutkinto

Vatanen Janina, Jyväskylä

Isännöinnin ammattitutkinto

Paavola Moona, Jyväskylä
Tikkanen Toni, Jyväskylä

Kehitysvamma-alan ammattitutkinto

Kangas Leena, Jyväskylä

Kiinteistövälitysalan ammattitutkinto

Saavalainen Lilli, Jyväskylä

Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto

Hannula Mika, Laukaa
Heikkilä Janne, Laukaa
Heikkinen Paavo, Jyväskylä
Honkanen Teemu, Jyväskylä
Lahtinen Miika, Jyväskylä
Tammelin Teija, Uurainen
Uusoksa Osmo, Keuruu
Virtanen Jari, Mänttä-Vilppula
Vuorela Jari, Keuruu

Kondiittorin ammattitutkinto

Pöyhönen Anni, Jyväskylä
Savolainen Hanna-Leena, Jyväskylä
Solismaa Sara, Jyväskylä
Vuori Julia, Jyväskylä

Kotitalouskoneasentajan ammattitutkinto

Pasanen Kai-Petteri, Jyväskylä
Valkeinen Kai, Laukaa

Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto

Heikkinen Piia, Jyväskylä
Mäkinen Miia-Henrika, Petäjävesi
Toivonen Marisa, Jyväskylä
Valkonen Jaana, Jyväskylä

Kunnossapidon ammattitutkinto

Puura Otto, Laukaa

Laitoshuoltajan ammattitutkinto

Chakkieva Anastasiia, Jyväskylä
Haukimäki Krista, Laukaa
Konttinen Satu, Jyväskylä
Kotajärvi Minna, Kuhmoinen
Lamberg Tatiana, Jyväskylä
Niininen Maija, Laukaa
Saari Saara, Jyväskylä
Saikkonen Marja-Liisa, Jyväskylä
Seppälä Piia, Laukaa
Simonen Minna-Maria, Jyväskylä
Veistämö Arja, Jyväskylä
Vuori Marjo, Saarijärvi
Vähä-Jussila Hanna, Jämsä

Lasten ja nuorten erityisohjaajan ammattitutkinto

Kettunen Ossi, Jyväskylä
Korpela Marika, Jyväskylä
Pöntiö Markku, Jyväskylä
Saksi Heli, Jyväskylä 

Liikunnan ammattitutkinto

Heimonen Henna, Siilinjärvi
Hokkanen Merja, Jyväskylä
Hopeakoski Riikka, Jyväskylä
Jokinen Heini, Muurame
Jääskeläinen Piritta, Jyväskylä
Karhu Katja, Muurame
Leikas Riikka, Kuopio
Mäkikyrö Marja, Jyväskylä
Natri Emmi, Jämsä
Pelkonen Kirsi, Jyväskylä
Pulkkinen Laura, Kuopio
Rossi Tiina, Jyväskylä
Saksman Sanni, Jyväskylä
Toikkanen Paula, Jyväskylä
Ylönen Riikka, Muurame


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liikuntapaikkojenhoitajan ammattitutkinto

Hyvönen Jani, Jyväskylä
Kotajärvi Janne, Kuhmoinen
Leppänen Heikki, Multia
Rytkönen Mikko, Jyväskylä

Lähiesimiestyön ammattitutkinto

Peltonen Miia, Jyväskylä

Markkinointiviestinnän ammattitutkinto

Miettinen Susanna, Jyväskylä
Takkinen Terhi, Jyväskylä
Voutilainen Hanna, Jyväskylä

Myynnin ammattitutkinto

Aro Kari, Laukaa
Halonen Kaija-Leena, Laukaa
Huotari Johanna, Jyväskylä
Kauppinen Teemu, Jyväskylä
Kytömaa Hanna, Jyväskylä
Lähde Tony, Espoo
Mohammadi Mozafar, Jyväskylä
Niemonen Inka, Jyväskylä
Närhi Sari Anneli, Laukaa
Närhi Sari Riikka, Laukaa
Paasonen Teijo, Jyväskylä
Roponen Heikki, Jämsä

Nuohoojan ammattitutkinto

Hiljanen Sampsa, Jyväskylä
Korpela Lauri, Jyväskylä

Perhepäivähoitajan ammattitutkinto

Hämäläinen Saara, Laukaa
Karjalainen Hanna-Mari, Laukaa
Kunelius-Urpilainen Johanna, Laukaa
Kärkkäinen Malla-Kaisa, Laukaa
Paananen Minna, Laukaa
Peura Mari, Jyväskylä

Pienkonemekaanikon ammattitutkinto

Moisio Pertti, Muurame

Psykiatrisen hoidon erikoisammattitutkinto

Nieminen Kirsi, Jyväskylä
Vesalainen Anna-Mari, Jyväskylä

Päihdetyön ammattitutkinto

Lahtinen Kati, Jyväskylä
Lapinjoki Petri, Jyväskylä
Rinne Tuomo, Jyväskylä

Rakennuspeltisepän ammattitutkinto

Lindgren Tommi, Askola

Raskaskalustomekaanikon ammattitutkinto

Kaasalainen Antti, Multia
Kajander Joni, Jyväskylä
Salmivuori Timo, Mänttä-Vilppula

Sihteerin ammattitutkinto

Pitkänen Päivi, Jyväskylä Schwartz Johanna, Jyväskylä
Stobin Aarne, Jyväskylä

Suntion ammattitutkinto

Harjunen Ari, Jyväskylä
Helle Anne, Jyväskylä
Kainulainen Eero, Jyväskylä

Suurtalouskokin ammattitutkinto

Harju Kirsi, Jyväskylä
Laukkanen Riina, Jyväskylä

Taloushallinnon ammattitutkinto

Ahonen Mervi, Jyväskylä
Enkenberg Merja, Jyväskylä
Fredriksson Anne, Jyväskylä
Heikkilä Elina, Jyväskylä
Hämäläinen Kati, Jyväskylä
Junni Sonja, Laukaa
Kangas-Hynnilä Sari, Jyväskylä
Koppelomäki Anu, Multia
Lehto Jaana, Keuruu
Liimatainen Heta, Jyväskylä
Merihonka Pirjo, Jämsä
Reinilahti Anne-Maria, Jämsä
Räisänen Tiina, Jyväskylä
Tikkanen Jenni, Jyväskylä
Viilos Pia, Jyväskylä

Tieto- ja kirjastopalvelujen ammattitutkinto

Karjalainen Anne, Jyväskylä

Tieto- ja viestintätekniikan ammattitutkinto

Kotala Jarmo, Jyväskylä
Kusmin Tommi, Jyväskylä

Valmentajan ammattitutkinto

Nieminen Ville, Tampere

Valokuvaajan ammattitutkinto

Mantilo Sanni, Jyväskylä

Yrittäjän ammattitutkinto

Ettanen Niko, Laukaa
Flörchinger Kati-Riikka, Jyväskylä
Fredrikson Antti, Jyväskylä
Hakkari Kalle, Jyväskylä
Hopeakoski Marika, Jyväskylä
Hänninen Heidi, Jyväskylä
Jaakonmaa Jari, Jyväskylä
Jokinen Eveliina, Laukaa
Kauppinen Jarmo, Jyväskylä
Lehto Heidi, Jyväskylä
Lemetyinen Jarkko, Muurame
Lukkari Olli, Helsinki
Manerus Suvi, Jyväskylä
Manner Anu, Jyväskylä
Marttinen Miina-Liina, Jyväskylä
Niittyaro Sarianne, Petäjävesi
Paananen Hanne-Mari, Keuruu
Palokangas Juho, Jyväskylä
Purhonen Mikko, Jyväskylä
Saarinen Tiina, Jyväskylä
Sulkula Heini , Hankasalmi
Varis Jarmo, Jyväskylä
Vaskelainen Ari, Jyväskylä

Faktorin erikoisammattitutkinto

Kumpulainen Anssi, Jyväskylä

Hitsaajamestarin erikoisammattitutkinto

Malin Niko, Joutsa

Hiusalan erikoisammattitutkinto

Kauppinen Marjoriitta, Hankasalmi

Johtamisen erikoisammattitutkinto

Asp Eija, Jämsä
Haaki Raili, Jyväskylä
Hoffren Olli, Muurame
Huhtaniemi Jouni, Jyväskylä
Hämäläinen Johanna, Keuruu
Järvi Pirjo, Jyväskylä
Lind Maija, Jyväskylä
Muotka Petteri, Jyväskylä
Nieminen Heikki, Jyväskylä
Nikkari Carita, Jyväskylä
Pitkänen Taina, Jyväskylä
Rautavuoma Veera, Jyväskylä
Sellman Petri, Jyväskylä
Toijanniemi Tuukka, Jyväskylä
Toivanen Sami, Jyväskylä
Widgrén Suvi, Jyväskylä

Kaupan esimiehen erikoisammattitutkinto

Asp Jaana, Uurainen
Koskela Helena, Jyväskylä
Liikola Sami, Jyväskylä
Pirnes Miina, Jyväskylä

Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen erikoisammattitutkinto

Lyhty-Pienmäki Kirsi, Jyväskylä
Mäkinen Mia, Jyväskylä

Liikenneopettajan erikoisammattitutkinto

Friman Matias, Raasepori
Koivisto Mika, Eura
Koota Juha, Kankaanpää
Korvanen Juha-Matti, Sodankylä
Mantila Pauli, Kauhajoki
Pöntiö Vesa, Jämsä
Salmikoski Jani, Kotka
Uusitalo Petri, Kaarina
Vertanen Antti-Jussi, Kouvola

Näkövammaistaitojen ohjaajan erikoisammattitutkinto

Hokkanen Riikka, Jyväskylä
Koivisto Virpi, Äänekoski
Koponen Hanna, Jyväskylä
Lajunen Heli, Jyväskylä
Liukko Sirpa, Jyväskylä
Repo Timo, Jyväskylä
Vahvanen Jyri, Jyväskylä

Psykiatrisen hoidon erikoisammattitutkinto

Nieminen Kirsi, Jyväskylä
Vesalainen Anna-Mari, Jyväskylä

Rakennuspeltiseppämestarin erikoisammattitutkinto

Turpeinen Heikki, Jyväskylä

Siivousteknikon erikoisammattitutkinto

Kivimäki Tuula, Mänttä-Vilppula
Paananen Pirjo, Jyväskylä
Tuovinen Sari, Laukaa

Siivoustyönohjaajan erikoisammattitutkinto

Hakonen Annakaisa, Jyväskylä
Tiainen Satu, Jyväskylä

Tekniikan erikoisammattitutkinto

Arnberg Jouni, Jyväskylä
Forsström Nico, Jyväskylä
Herttala Anssi, Jyväskylä
Hokkanen Harri, Laukaa
Häkkinen Miia, Jyväskylä
Kautto Markku, Jyväskylä
Kinnari Sari, Jyväskylä
Kokkonen Sami, Jyväskylä
Koskelainen Vesa, Toivakka
Leppänen Marko, Jyväskylä
Liljeroos Sanna, Laukaa
Pesonen Tarja, Jyväskylä
Puhilas Ari, Muurame
Pölkki Petteri, Toivakka
Rikama Pasi, Jyväskylä
Ritari Petri, Petäjävesi
Räty Tanja-Maria, Jyväskylä
Saarnio Joni, Jyväskylä
Tami Mari, Jyväskylä
Utriainen Timo, Jyväskylä

Tuotekehitystyön erikoisammattitutkinto

Ahonen Tuija, Jyväskylä
Anttonen Tarja, Jyväskylä
Arnberg Heli, Jyväskylä
Blomqvist Tarja, Jyväskylä
Fellows Marjo, Hankasalmi
Hakala Katja, Muurame
Hakalahti Jussi, Jyväskylä
Heikkinen Anne, Jyväskylä
Heiskanen Tanja, Jyväskylä
Huttu Tarja, Jyväskylä
Häkkinen Tiina, Jyväskylä
Häll Ville, Jyväskylä
Hänninen Jaana, Jyväskylä
Istolainen Atte, Jyväskylä
Jaatinen Lea, Petäjävesi
Jauhiainen Harri, Laukaa
Jormakka Heidi, Jyväskylä
Jukola Ismo, Jyväskylä
Jylänki Sanna, Jyväskylä
Kallberg Petri, Laukaa
Keski-Lusa Erkki, Laukaa
Kosunen Jori, Jyväskylä
Lehmusjoki Henna, Jyväskylä
Leppiniemi Sanna-Maria, Jyväskylä
Liius-Jalonen Leena, Muurame
Lintupuu Eeva-Marja, Jyväskylä
Liukkonen Pia, Jyväskylä
Matikainen Riitta, Jyväskylä
Numminen Jorma, Jyväskylä
Oksanen Tuula, Jyväskylä
Ovaskainen Timo, Jyväskylä
Pekkarinen Jari, Kuopio
Pikkukangas Riitta, Jyväskylä
Puustinen Miska, Jyväskylä
Saarinen Vesa-Matti, Jyväskylä
Sahindal Anna-Leena, Jyväskylä
Sutka Annina, Jyväskylä
Suvanne Juha, Jyväskylä
Tanner Tanja, Jyväskylä
Turunen Katriina, Jyväskylä
Vuolio-Vallenius Tuula, Jyväskylä

Turvallisuusvalvojan erikoisammattitutkinto

Hintikka Jussi, Konnevesi
Liimatainen Jussi, Laukaa
Löppönen Janne, Joensuu
Maijala Heikki, Joensuu
Pukkala Juhani, Jyväskylä

Ulkomaankaupan erikoisammattitutkinto

Sivonen Fabian, Muurame

Vaatetusalan erikoisammattitutkinto

Nurminen Jasmina, Jyväskylä

Vanhustyön erikoisammattitutkinto

Ahonen Minna, Jyväskylä
Heinovirta Päivi, Jyväskylä
Päivärinta Anne, Jyväskylä
Rauvala Ritva, Jyväskylä
Simonen Tuula, Jyväskylä
Taimola Katja, Jyväskylä

Viestinvälitys- ja logistiikkapalvelujen erikoisammattitutkinto

Lehtonen Henna-Riitta, Jyväskylä

Yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto

Ahonen Kreetta, Jyväskylä
Antikainen Rita, Muurame
Carp Sanna, Jyväskylä
Elomaa Heikki, Laukaa
Eronen Jari, Muurame
Hirsiaho Ella, Jyväskylä
Hohkavaara Keijo, Jyväskylä
Hynninen Mika, Jyväskylä
Kettunen Marja, Jyväskylä
Kukkonen Liis, Jyväskylä
Laukkanen Joonas, Jyväskylä
Laukkanen Harri, Äänekoski
Lehto Tatu, Jyväskylä
Lokka Leena, Jyväskylä
Löllö Sari, Jyväskylä
Merikanto Kari, Jyväskylä
Mäkelä Sanna, Jyväskylä
Mäkitervo Jussi, Jyväskylä
Nykänen Juha-Matti, Muurame
Onali Juha-Matti, Joutsa
Perälä Janne, Jyväskylä
Pietikäinen Jarkko, Muurame
Poikonen Sami, Petäjävesi
Puoliväli Asko, Jyväskylä
Pöllänen Janne, Jyväskylä
Rintala Tommi, Muurame
Rummakko Janne, Jyväskylä
Suominen Sari, Muurame
Tiainen Risto, Jyväskylä
Toukoaho Hanne, Jyväskylä
Turpeinen Anne-Marika, Jyväskylä
Tuunanen Timo, Jyväskylä
Uusitalo Henna, Nokia
Valkonen Jukka, Jyväskylä

Yritysneuvojan erikoisammattitutkinto

Elsinen Marja, Jyväskylä
Juntunen Soile, Petäjävesi
Lampinen Mirkka, Jyväskylä
Liimatainen Antti, Jyväskylä
Linjala Muru-Annikki, Jyväskylä
Piippa Leila, Uurainen
Pitkänen Niina, Jyväskylä
Silvennoinen Essi, Jyväskylä
Särkkä Pia, Jyväskylä